2018-04-24 06:55
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jania Zamek nawierzchniowy brązowyArt.Nr. 2043727

  • 3 klucze w komplecie
  • Na klucz piórowy BB
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 2043727

Cechy

Zamki nawierzchniowe montowane są w drzwiach bardzo cienkich, które wykluczają możliwość założenia takiego zamka jak zamek wpuszczany. Ponadto stanowią dodatkowe zabezpieczenie we wnętrzu mieszkania lub budynku. Otwiera się je z jednej strony kluczem, a z drugiej za pomocą gałki lub zasuwy. Zamki te nazywane są często zamkami naddrzwiowymi lub zewnętrznymi. Zamek nawierzchniowy brązowy Jania stanowi właśnie tego rodzaju praktyczny dodatek do drzwi.

Zastosowanie

Zamek nawierzchniowy Jania, przystosowany pod klucz BB, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jego długie i niezawodne użytkowanie. Skutecznie zabezpiecza on przed niepożądanym wejściem osób trzecich. Znajdzie zastosowanie w mieszkaniach, domach prywatnych, a także w biurach i innych miejscach użyteczności publicznej. Może być zamontowany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia wybranej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się także w piwnicach, domkach działkowych, szopach, itp.

Zalety

Choć zamek Jania cechuje się wysoką jakością wykonania i trwałością, dostępny jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W zestawie z zamkiem znajdują się trzy klucze. Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo i prywatność, warto postawić na ten produkt. Należy pamiętać, że drzwi powinny składać się z solidnych elementów-dotyczy to zarówno ościeżnicy, skrzydła, klamki, jak i zamka-tylko wówczas będą należycie spełniały swoje zadanie. Zamki Jania mogą stać się częścią takiego kompletu.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
zamki nawierzchniowe
sposób zamykania:
BB

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,00 kg
Wysokość:
8,5 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
9,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry