2020-12-01 21:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kärcher Zamiatarka S 650

Nr produktu: 6229215
  • Skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek itp. nie wzniecając kurzu
  • Czterostopniowo regulowany, ergonomiczny uchwyt
  • Szerokość robocza: 650 mm
Opis produktu
539,00 zł Oszczędzasz 91 zł
448,00
448,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6229215

Cechy

Zamiatarka Kärcher to praktyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości urządzenie. Posiada wyjmowany, szczelny zbiornik na śmieci o pojemności 16 l. Ma czterostopniowy, regulowany, ergonomiczny uchwyt prowadzący, który umożliwia dostosowanie urządzenia do wzrostu użytkownika, a także uchwyt do wygodnego przenoszenia. Wyposażona jest w dwie szczotki boczne, dzięki którym dociera do krawędzi i narożników. Kärcher S 650 ma szerokość roboczą 650 mm.

Zastosowanie

Zamiatarka S 650 skutecznie zbiera śmieci, takie jak kapsle, papierki, a także liście, żwir czy piasek, nie wzniecając przy tym kurzu. Zbiornik gwarantuje brak jakiegokolwiek kontaktu z zanieczyszczeniami - przy opróżnianiu można go ustawiać w pozycji pionowej, a jego zawartość nie rozsypie się. Zamiatarka ręczna S650 Kärcher idealnie nadaje się do sprzątania wszelkich dużych powierzchni (od 40 m2).

Zalety

Zamiatarka Kärcher S 650 może być wygodnie przechowywana w pozycji pionowej, np. przy ścianie w garażu lub piwnicy, ponieważ zajmuje niewiele miejsca. Podobnie jak inne urządzenia tego producenta, np. parownice, odkurzacze czy myjki, gwarantuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Solidność materiałów użytych do produkcji zamiatarki zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Wymiary i waga (netto):
Waga:10,0 kg
Wysokość:21,5 cm
Szerokość:53,8 cm
Głębokość / Grubość:60,2 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry