LUX-TOOLS Folia Stretch czarna 0,5 m x 120 m
Nr produktu: 5752654Opis produktu
Nr produktu: 5752654
Przezroczysta folia stretch zabezpiecza przed wigocią, zabrudzeniem i uszkodzeniem.
Świetnie nada się do zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów i ładunków. Jest elastyczna, dzięki temu świetnie dopasowuje się do owijanych kształtów.
Jest bardzo trwała, zachowuje swoją funkcjonalność przez długi czas.
Wymiary: 50 cm x 120 m.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875776197
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | folia stretch |
| Powierzchnia: | 60 m² |
| Długość: | 12 000 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,73 kg |
| Wysokość: | 51,5 cm |
| Szerokość: | 8,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8,5 cm |























