2019-11-21 06:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vents Wentylator osiowy 125S Turbo

Nr produktu: 5920301
  • Do kanału o średnicy 125 mm
  • Wyposażony w standardowy wyłącznik
  • Poziom hałasu: 37 dB, wydajność: 226 m3/h
Opis produktu
59,99
59,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

6 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5920301

Cechy

Wentylator osiowy 125S Turbo to produkt renomowanej firmy Vents wykonany z wysokiej jakości trwałego tworzywa ABS odpornego na promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w siatkę, która zabezpiecza przed owadami oraz zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu. Wentylator osiowy Vents cechuje niski poziom hałasu podczas działania - 37 dB(A).

Zastosowanie

Wentylator wyciągowy 125S Turbo jest stosowany do montażu naściennego lub sufitowego. Przeznaczony do umieszczenia w otworze wentylacyjnym łazienki, toalety, kuchni, a także biura, magazynu lub innego pomieszczenia. Pasuje zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Przystosowany do kanału 125 mm. Podczas swojego działania osiąga wydajność na poziomie 226m3/h.

Zalety

Wentylator osiowy 125S Turbo to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Producent gwarantuje bezawaryjną i długoterminową eksploatację urządzenia. W miejscach, gdzie nie ma otworu wentylacyjnego, można zastosować zamiast niego klimatyzator przenośny lub nawiewnik okienny. Wentylator Vents polecany jest wszędzie tam, gdzie konieczny jest dopływ świeżego powietrza.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

średnica:
125 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
750 g
Wysokość:
17,6 cm
Szerokość:
17,6 cm
Głębokość / Grubość:
11,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry