WORX Wyrzynarka i piła szablasta 2w1 20 V WX550.9
Nr produktu: 7192180Opis produktu
Nr produktu: 7192180
WORX Wyrzynarka i piła szablasta 2w1 20 V WX550.9
Wielofunkcyjne urządzenie zasilane akumulatorem litowo-jonowym 20V, pełniące funkcje wyrzynarki i pilarki szablastej. Jest kompatybilne z brzeszczotami do pił szablastych i brzeszczotami do wyrzynarek z chwytem typu T. Urządzenie zostało wyposażone w beznarzędziowy system wymiany ostrzy oraz funkcję wahadła, zwiększającą wydajność cięcia. Dzięki obrotowej konstrukcji głowicy urządzenia, możliwe jest jego przekształcenie z wyrzynarki na pilarkę szablastą w ciągu zaledwie kilku sekund. Rękojeść pokryta antypoślizgową powłoką pozwala na pewny chwyt, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, narzędzie posiada dmuchawę do usuwania zanieczyszczeń i pyłu oraz blokadę włącznika.
System akumulatorów WORX PowerShare
Technologia PowerShare skupia bezprzewodowe narzędzia marki WORX, które mogą być zasilane tym samym akumulatorem litowo-jonowym 20V. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania. W ramach systemu PowerShare możliwe jest łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V.
W zestawie: brzeszczot rep - 1 szt., brzeszczot do wyrzynarki - 3 szt.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne:
Napięcie [V]: 20
Pojemność [Ah]: 2,0
Prędkość obrotowa [obr./min]: 0-3000
Długość skoku [mm]: 20
Maks. głębokość cięcia w drewnie/PCV/stali [mm]: 50/50/4 - tryb wyrzynarki; 50/127/76 - tryb piły rep.
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6924328302469
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 50 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 4 mm |
| Moc: | 36 W |
| Napięcie: | 20 V |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Skok brzeszczota: | 20 |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 3 000 /min |
| Cięcie skośne: | Nie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,56 kg |
| Wysokość: | 16,0 cm |
| Szerokość: | 12,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,0 cm |


















