Stanley FatMax Wyrzynarka akumulatorowa V20 18V
Nr produktu: 6989024Opis produktu
Nr produktu: 6989024
Wyrzynarka akumulatorowa V20 18V marki Stanley FatMax
Dzięki udoskonalonej technologii akumulatorowej, brakowi efektu pamięci i minimalnemu poziomowi samoczynnego rozładowywania, litowo-jonowy akumulator V20 (do zakupienia osobno) jest gotowy do pracy, kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek musisz działać, a dodatkowo zapewnia dłuższą pracę narzędzia.
Włącznik spustowy umożliwia regulację prędkości w zakresie 0-2500 skoków na minutę, a 3 ustawienia do regulacji intensywności cięcia pozwalają dostosować pracę urządzenia do różnych materiałów i zastosowań.
Regulowana stopka do cięcia skośnego 45°.
Wygodnie ukształtowany, gumowany uchwyt zapewnia komfort.
Wymiana brzeszczota bez użycia narzędzi zgodna z brzeszczotami typu T i U.
Zalecany akumulator 2,0Ah lub 4,0Ah bezprzewodowego systemu 18V STANLEY® FATMAX® V20 (sprzedawany oddzielnie).
Część nowego systemu bezprzewodowego 18V STANLEY® FATMAX® V20 - zasilaj wszystkie swoje narzędzia V20 z użyciem wspólnych, nowych i udoskonalonych akumulatorów litowo-jonowych 18V, które pozwolą z łatwością poradzić sobie z każdym zadaniem.
Dane wytwórcy
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Prosta 68
00-838 Warszawa
technika@kontakt-sa.pl
5035048724040
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| maksymalna grubość cięcia stal: | 20 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Skok brzeszczota: | 19 mm |
| Ilość skoków: | 1 /min |
| Liczba skoków do: | 2 500 /min |
| Stopnie regulacji skoku: | 2 |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Przyłącze do odkurzacza: | Nie |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Maks. prędkość skokowa: | 2500 |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,41 kg |
| Wysokość: | 28,5 cm |
| Szerokość: | 26,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,3 cm |
























