LUX-TOOLS Wyrzynarka A-ST-20 akumulatorowa 20 V - bez akumulatora
Nr produktu: 6422018Opis produktu
Nr produktu: 6422018
LUX-TOOLS Wyrzynarka A-ST-20 akumulatorowa 20 V - bez akumulatora
Wyrzynarka LUX-TOOLS z napięciem akumulatora 20V, długości skoku brzeszczotu 20mm i prędkości skokowej 2.700 umożliwia precyzyjne cięcie drewna, metalu i plastiku. Wyrzynarka jest częścią praktycznego systemu 1 PowerSystem firmy LUX-TOOLS i może być zasilana wysokiej jakości akumulatorami litowo-jonowymi z tej serii. Dzięki przyjaznemu dla środowiska zasilaniu akumulatorowemu możesz pracować z dużą swobodą ruchów i elastycznością - bez kabli i uzależnienia od najbliższego gniazdka. Piła działa szybko oraz precyzyjnie z częstotliwością skoku wynoszącą 2700 obr./min. Trzystopniowy skok wahadłowy z pozycjami od 0 do 3 zapewnia optymalny wynik cięcia w zależności od zastosowania. Długość skoku brzeszczota wynosi 20 mm. Maksymalna głębokość cięcia w stali wynosi 5 mm, w aluminium 12 mm i w drewnie 80 mm. Dzięki kątowi ukośnemu 45 stopni po obu stronach można również tworzyć fazowane krawędzie. Brzeszczot jest łatwy do wymiany bez użycia narzędzi. Odpowiednie są brzeszczoty z wałem T. Aby utrzymać miejsce pracy w czystości, można podłączyć odkurzacz do usuwania wiórów. Urządzenie bez ładowarki i akumulatora w zestawie.
Uwaga! Wyrzynarka występuje bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
Specyfikacja techniczna
Napięcie akumulatora: 20V (brak akumulatora w zestawie)
Ilość akumulatorów: 0
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Długośc skoku brzeszczotu: 20mm
Prędkość skokowa: 2.700 sko/min.
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 80mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali: 5mm
Maksymalna głębokość cięcia w plastiku: 12mm
Funkcja podrzynania: nie
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960705
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 80 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 5 mm |
| Napięcie: | 20 V |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Skok brzeszczota: | 20 mm |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Przyłącze do odkurzacza: | Tak |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Maks. prędkość skokowa: | 2700 |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,16 kg |
| Wysokość: | 21,0 cm |
| Szerokość: | 8,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 27,0 cm |








































