LUX-TOOLS Pilarka szablowa 20V 22 mm - bez akumulatora
Nr produktu: 6590335Opis produktu
Nr produktu: 6590335
Akumulatorowa piła szablasta A-SB-20/115 o napięciu 20V marki LUX-TOOLS.
Ta uniwersalna pilarka to wszechstronne narzędzie do prac związanych z cięciem drewna i metalu. Zasilanie akumulatorowe pozwala na swobodną pracę w terenie. Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu ułatwia i przyśpiesza pracę. Piła umożliwia cięcie w drewnie o grubości 115 mm i w metalu 10 mm. W zestawie znajdują się 2 brzeszczoty. Prędkość skokowa wynosi max 3000/min.
Pilarka należy do rodziny urządzeń systemu 1 Power system zasilanych akumulatorami 20V, pozwala to na użytkowanie jednego ogniwa do wielu elektronarzędzi.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960439
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 115 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 10 mm |
| Napięcie: | 20 V |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Piły |
| Skok brzeszczota: | 22 |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 3 000 /min |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Przyłącze do odkurzacza: | Nie |
| Maks. prędkość skokowa: | 3000 |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,10 kg |
| Wysokość: | 16,5 cm |
| Szerokość: | 8,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 41,0 cm |


































