2020-08-15 21:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Graphite Wyrzynarka 800 W, walizka

Nr produktu: 6469068

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Wyrzynarki i piły szablaste

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6469068

Wyrzynarka GRAPHITE o mocy 800 W


Wyrzynarka marki GRAPHITE o mocy 800 W. Urządzenie bardzo wysokiej jakości, przeznaczone do precyzyjnego oraz szybkiego cięcia drewna i metalu, o maksymalnej grubości 80 mm i 10 mm. Funkcja regulacji obrotów umożliwia osiągnięcie od 0 do 3100 suwów na minutę. Komfort pracy zapewnia możliwość regulacji kąta nachylenia aluminiowej stopy w zakresie od 0 stopni do 45 stopni w prawo i lewo. W tylnej jej części stopy znajduję się także schowek na brzeszczoty.

3-stopniowa regulacja wielkości ruchu wahadłowego


Zwiększenie szybkości cięcia w wybranych powierzchniach umożliwia 3-stopniowa regulacja wielkości ruchu wahadłowego. Bezpieczeństwo pracy zapewnia brzeszczot (skok 18 mm) z przezroczystą osłoną oraz wygodny włącznik blokady z antypoślizgowego materiału. Dodatkowo w zestawie walizka do transportu urządzenia, klucz sześciokątny, brzeszczot - 2szt. oraz prowadnica równoległa.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Moc:800 W
Rodzaj:Wyrzynarki
Skok brzeszczota:18 mm
Maksymalna grubość cięcia drewno:80 mm
Liczba skoków do:3 100 /min
Wymiary i waga (netto):
Waga:3,56 kg
Wysokość:35,0 cm
Szerokość:29,0 cm
Głębokość / Grubość:11,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Erni (2019-12-31)

Kupiłem Graphite Wyrzynarka 800 W, w OBI

Co mi się podoba: metalowe mocowanie brzeszczotu, laser

Co mi się nie podoba: w komplecie nie ma obiecanych brzeszczotow,

Jak na tą cenę, wyrzynarka jest nieźle wykonana. Przy zakupie kierowałem się marką, mam jużmłot pneumatyczny tej firm i daje radę:) Cieszą takie drobiazgi jak, osłona (wmontowana w obudowę) na brzeszczot czy pasek z rzepem na związanie kabla. Ale przede wszystkim sprzęt ma odpowiednią moc do cięcie nawet twardych płyt, ma wygodną uchwyt, stopa jest stabilna (z możliwością zmiany kąta cięcia) i doskonale odsłania miejsce działania. Niestety żeby nie było za słodko na opakowaniu obiecują dwa brzeszczoty, których fizycznie nie ma w w zestawie (proponuję otworzyć opakowanie przy sprzedawcy), przez to musiałem pojechać drugi raz do sklepu. Ale czego oczekiwać od sprzętu za 200 zł. Na osłodę w zestawie jest kluczyk, możliwość podłączenia rury odkurzacza i solidna walizka. Ogólnie jestem zadowolony:)

9 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry