Einhell Wyrzynarka TE-JS 18 Li Solo
Nr produktu: 3234093Opis produktu
Nr produktu: 3234093
Einhell Wyrzynarka TE-JS 18 Li Solo
Profesjonalna wyrzynarka renomowanego producenta Einhell z napięciem akumulatora 18V, długości skoku brzeszczotu 25,4mm oraz prędkości skokowej 2400 sko/min. Narzędzie to przeznaczone jest do różnych prac związanych z cięciem drewna, tworzyw sztucznych oraz metali.UWAGA! Wyrzynarka sprzedawana jest bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
Specyfikacja techniczna
Model: TE-JS 18 Li Solo PXC (bez akumulatora)
Napięcie akumulatora: 18V
Ilość akumulatorów: 0
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Długość skoku brzeszczotu: 25,4mm
Prędkość skokowa: 2400 sko/min
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Charakterystyka produktu
. Narzędzie przeznaczone do różnych prac związanych z cięciem drewna, tworzyw sztucznych, metali. Elektroniczna kontrola prędkości zapewnia idealną prędkość dla materiału roboczego. Wymiana brzeszczotów następuje bez użycia narzędzi. Wyrzynarka została wyposażona w latarkę LED, bezpieczny włącznik oraz regulację kąta pochylenia brzeszczota. Dla wygody pracy ma konstrukcję o niskim poziomie wibracji i miękki uchwyt oraz podporę na drugą rękę. Adapter do odkurzacza ma pomóc w utrzymaniu czystości w miejscu pracy.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825601398
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 80 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 10 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Skok brzeszczota: | 25 |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 2 400 /min |
| Stopnie regulacji skoku: | 4 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,82 kg |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Szerokość: | 9,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,5 cm |






























