Einhell Wyrzynarka TC-JS 60/1
Nr produktu: 7225410Opis produktu
Nr produktu: 7225410
Einhell Wyrzynarka TC-JS 60/1
Wyrzynarka renomowanego producenta Einhell. Przeznaczona do cięcia drewna, metalu i plastiku. Urządzenie wyposażone jest elektroniczną regulację prędkości skokowej oraz regulację kąta pochylenia brzeszczota. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia pewny chwyt i wysoki komfort pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada adapter do odkurzacza, dzięki czemu utrzymanie porządku na stanowisku pracy jest jeszcze prostsze.
Dane techniczne:
Moc [W]: 400
Wysokość skoku [mm]: 18
Głębokość cięcia w drewnie/plastiku/stali [mm]: 60/10/6
Kąt pochylenia powierzchni roboczej [°]: 45
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825619720
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 60 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 6 mm |
| Moc: | 400 W |
| Napięcie: | 240 V |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Ilość skoków: | 1 000 /min |
| Liczba skoków do: | 3 000 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,86 kg |
| Wysokość: | 19,3 cm |
| Szerokość: | 6,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,8 cm |














