Einhell Wyrzynarka TC-JS 18 Li-Solo 215x90x240mm
Nr produktu: 6803555Opis produktu
Nr produktu: 6803555
Wyrzynarka TC-JS 18 Li-Solo o wymiarach 215x90x240mm, firmy Einhell.
Wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia drewna, żelaza, metali, w tym metali kolorowych, i tworzyw sztucznych przy zastosowaniu brzeszczotu odpowiedniego do danego rodzaju materiału.
Elektroniczna kontrola prędkości zapewnia idealną prędkość dla materiału roboczego. Wymiana brzeszczotów następuje bez użycia narzędzi. Wyrzynarka została wyposażona w bezpieczny włącznik oraz regulację kąta pochylenia brzeszczota.
Dla wygody pracy ma konstrukcję o niskim poziomie wibracji i miękki uchwyt oraz podporę na drugą rękę. Adapter do odkurzacza ma pomóc w utrzymaniu czystości w miejscu pracy.
Akumulator nie wchodzi w skład zestawu.
Napięcie zasilania silnika: 18 Vd.c.
Liczba skoków: 0 - 2.700 min-1
Wysokość skoku: 20 mm
Grubość brzeszczotu: 0,8-1,6 mm
Głębokość cięcia w drewnie: 70 mm
Głębokość cięcia w tworzywie sztucznym: 10 mm
Głębokość cięcia w żelazie/aluminium: 8 mm
Cięcie ukośne: do 45° (w lewo i w prawo)
Waga: 1,6 kg.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825640052
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 70 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 8 mm |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Skok brzeszczota: | 20 mm |
| Stopnie regulacji skoku: | 2 |
| Przyłącze do odkurzacza: | Tak |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Maks. prędkość skokowa: | 2700 |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,66 kg |
| Wysokość: | 21,5 cm |
| Szerokość: | 24,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,0 cm |












