Einhell Piła szablasta TE-AP 18 Li Solo
Nr produktu: 3234085Opis produktu
Nr produktu: 3234085
Piła szablasta TE-AP 18 Li Solo marki Einhell należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Ta uniwersalna pilarka to najmniejsza pilarka w swojej klasie i wszechstronne narzędzie, które pokazuje swoje mocne strony w szerokim spektrum prac związanych z cięciem, czy to na placu budowy, w warsztacie czy w ogrodzie. Ta wyjątkowo lekka i poręczna piła jest wyposażona w unikalny silnik Triathlon zapewniający doskonałą moc, prędkość i wydajność.
System akumulatorowy Power Exchange to ponad 75 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2 Ah) i różnych typów ładowarek.
Urządzenie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825601381
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 100 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 6 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Piły |
| Skok brzeszczota: | 22 |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 2 600 /min |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,60 kg |
| Wysokość: | 16,5 cm |
| Szerokość: | 8,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 41,5 cm |


















