CMI Wyrzynarka C-STS-710 710 W
Nr produktu: 6049357Opis produktu
Nr produktu: 6049357
CMI Wyrzynarka C-STS-710 710 W
Wyrzynarka CMI o mocy 710W, prędkości skokowej 3.000 sko/min. i funkcji podrzynania. To mocne urządzenie stanowi doskonałą pomoc przy pracach wykonywanych w domu. Kompaktowa budowa i niewielka waga stanowią jej dodatkowe zalety. Jest wyposażona w rękojeść z miękkim wyłożeniem zapewniającym bezpieczeństwo podczas pracy. Brzeszczot zawarty w zestawie umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. 
Specyfikacja techniczna
Model: C-STS-710C
Moc: 710W
Długośc skoku brzeszczotu: 18mm
Prędkość skokowa: 3.000 sko/min.
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 80mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali: 8mm
Funkcja podrzynania: tak
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873507786,4048124501597
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 80 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 10 mm |
| Moc: | 710 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 3 000 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 21,0 cm |
| Szerokość: | 8,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,5 cm |
















