CMI Wyrzynarka 450 W
Nr produktu: 6173231Opis produktu
Nr produktu: 6173231
CMI Wyrzynarka 450 W
Wyrzynarka CMI o mocy 450W, prędkości skokowej 3.000 sko/min. i funkcji podrzynania. To lekkie i poręczne urządzenie o kompaktowym rozmiarze, zapewnia optymalny komfort pracy i pełną kontrolę. Wyrzynarka doskonale radzi sobie z cięciem: drewna, metalu, ceramiki i tworzyw sztucznych, tak po prostej jak i po krzywej, na skos i w głąb. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 450W i głębokości cięcia w drewnie do 55 mm, a w metalu do 6 mm nawet najtrudniejsze prace nie stanowią najmniejszego problemu. Urządzenie ma możliwość podłączenia odkurzacza który odsysa pył podczas pracy, zwiększając widoczność obrabianego materiału. Cięcie kątowe od 0° do 45° oraz ruch ostrza na wysokość 18 mm.
Specyfikacja techniczna
Model: C-STS-450A
Moc: 450W
Długośc skoku brzeszczotu: 18mm
Prędkość skokowa: 3.000 sko/min.
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 55mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali: 6mm
Funkcja podrzynania: tak
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873507427,4007873806131,4048124501573
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 55 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 6 mm |
| Moc: | 450 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 3 000 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,40 kg |
| Wysokość: | 21,0 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,0 cm |








