2019-12-10 03:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Wyrzynarka PST 670 z walizką 500 W

Nr produktu: 3899796

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Wyrzynarki i piły szablaste

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3899796

Wyrzynarka PST 670 marki Bosch.
Jest to lekkie i poręczne urządzenie o kompaktowym rozmiarze, zapewniające optymalny komfort pracy i pełną kontrolę. Wyrzynarka doskonale radzi sobie z cięciem: drewna, metalu, ceramiki i tworzyw sztucznych, tak po prostej jak i po krzywej, na skos i w głąb. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 500 W i głębokości cięcia w drewnie do 67 mm, w metalu do 10 mm nawet najtrudniejsze prace nie stanowią najmniejszego problemu.
Urządzenie posiada wyjście do podłączenia odkurzacza warsztatowego, który odsysa pył podczas pracy, zwiększając widoczność obrabianego materiału. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia wydmuchu powietrza na brzeszczot co daje możliwość łatwego i bezpiecznego śledzenia linii cięcia. Zastosowanie specjalnego Systemu Bosch SDS zapewnia szybką, bezpieczną i łatwą wymianę brzeszczotów z mocowaniami U i T. Wymiana nie wymaga dodatkowych narzędzi i można jej dokonać za pomocą jednej ręki.
Pokrycie rękojeści miękkim materiałem typu Softgrip, w znacznym stopniu zmniejsza drgania przenoszone na przegub dłoni i zwiększa ergonomię urządzenia, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza przy długotrwałych i zaawansowanych pracach.
Liczba skoków: 3100/min

*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.
Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.
Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Pobierz kartę gwarancyjną

Dane techniczne

Atrybuty produktu

moc:
500 W
napięcie:
230 V
Rodzaj:
Wyrzynarki
maksymalna grubość cięcia drewno:
65 mm
maksymalna grubość cięcia stal:
10 mm
Ilość skoków:
3 100 /min
Cięcie skośne:
nie
Przyłącze do odkurzacza:
tak
Zintegrowanie odsysanie pyłu:
tak

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry