Bosch Wyrzynarka PST 650 500 W
Nr produktu: 4361408Opis produktu
Nr produktu: 4361408
Bosch Wyrzynarka PST 650 500 W
Wyrzynarka producenta Bosch o mocy 500W, prędkości skokowej 3100 sko/min oraz długości skoku brzeszczotu 20mm. Wyrzynarka to lekkie i poręczne urządzenie o kompaktowym rozmiarze, zapewniające optymalny komfort pracy i pełną kontrolę. Wyrzynarka doskonale sobie radzi z cięciem drewna, metalu, ceramiki, a także tworzyw sztucznych, tak po prostej, jak i po krzywej, na skos i w głąb. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 500W i głębokości cięcia w drewnie do 65mm, aliminium do 10mm, nawet najtrudniejsze prace nie stanowią żadnego problemu.
Specyfikacja techniczna
Model: PST 650
Moc: 500W
Długość skoku brzeszczotu: 20mm
Prędkość skokowa: 3100 sko/min
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 65mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali: 4mm
Funkcja podrzynania: nie
Bosch Low Vibration
Płynna i trwała praca zapewniona jest dzięki funkcji Bosch Low Vibration, która absorbuje uderzenia i tłumi drgania. System ten został opracowany w celu zmniejszenia poziomu zmęczenia użytkownika podczas czasochłonnych czynności.
Prace wymagające cięć pod kątem 45°
Regulowana stopa umożliwia cięcia pod kątem do 45°. Wystarczy ustawić stopę, aby uzyskać żądany kąt cięcia.
System SDS
Szybka i łatwą wymianę ostrzy umożliwia system SDS, tj. system montażu osprzętu, który umożliwia beznarzędziową wymianę brzeszczotów oraz zapewnia automatyczne zablokowanie brzeszczotu przy zamkniętej nasadce.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 65 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 4 mm |
| Moc: | 500 W |
| Napięcie: | 220 V |
| Typ akumulatora: | Zasilacz |
| Rodzaj: | Wyrzynarka |
| Liczba skoków do: | 3 100 /min |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,74 kg |
| Wysokość: | 29,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,8 cm |















