Bosch Professional Piła szablasta akumulatorowa GSA 18V-LI C- solo
Nr produktu: 6729321Opis produktu
Nr produktu: 6729321
Bosch Professional Piła szablasta akumulatorowa GSA 18V-LI C- solo
Profesjonalna piła szablasta renomowanego producenta Bosch o napięciu akumulatora 18V, prędkości skokowej 3050 obr/min i długości skoku 21 mm. Urządzenie przeznaczone jest do różnorodnych prac związanych z cięciem drewna, metalu lub tworzyw sztucznych oraz takich materiałów, jak płyty gipsowo-kartonowe czy płyty gipsowe.
UWAGA! Piła szablasta sprzedawana jest bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
Specyfikacja techniczna
Model: GSA 18V-Li (bez akumulatora)
Napięcie akumulatora: 18V
Ilość akumulatorów: 0
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Prędkość skokowa: 3050 obr/min
Długość skoku: 21 mm
Najwyższa wydajność cięcia
Ponad 100 przyciętych belek świerkowych (100 x 100 mm) na jednym cyklu ładowania akumulatora (brak w zestawie) oraz system elektronicznej ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) chroni silnik przed przeciążeniem, gwarantując urządzeniu długą żywotność.
Łatwa obsługa i komfort pracy
Łatwa obsługa dzięki szybkiej i prostej wymianie brzeszczotów dzięki mechanizmowi SDS, a także komfortowa praca dzięki ogumowanej rękojeści.
Piła przeznaczona jest do cięć w trudno dostępnych miejscach, nawet jedną ręką, dzięki specjalnej konstrukcji i niskiej wadze. Mocna dioda LED skuteczne oświetla miejsce pracy ułatwiając precyzyjne cięcie.
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 200 mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali węglowej: 16 mm
Maksymalna średnica rury: 100 mm
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
3165140876407
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna grubość cięcia drewno: | 200 mm |
| maksymalna grubość cięcia stal: | 100 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj: | Piły |
| Skok brzeszczota: | 21 |
| Ilość skoków: | 0 /min |
| Liczba skoków do: | 3 050 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,30 kg |
| Wysokość: | 20,4 cm |
| Szerokość: | 40,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,0 cm |




















