2019-11-11 20:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Carcommerce Przetwornica samochodowa 300 W

Nr produktu: 5774963
  • Wyposażona w kabel umożliwiający podpięcie do akumulatora
Opis produktu
199,00
199,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5774963

Przetwornica samochodowa Carcommerce służy do awaryjnego zasilania urządzeń o maksymalnym poborze mocy do 300 W i wymagających napięcia 230 V 50 Hz. Zasila ją akumulator samochodowy o napięciu 12 V, a załączone kable ułatwiają jej podpięcie. Posiada również port USB, co pozwala na korzystanie z niej urządzeniom zasilanym ze złącza USB.

Zastosowanie

Przetwornica samochodowa Carcommerce doskonale nadaje się do użytku w miejscach, gdzie nie ma dostępu do źródła zasilania-np. na wycieczce poza miastem. Dzięki jej zastosowaniu można naładować smartfon, uruchomić laptop, czajnik elektryczny, golarkę i każde inne, wymagające zasilania elektrycznego, urządzenie. Jest przy tym w pełni bezpieczna w użyciu. Przetwornica nie wymaga konserwacji-nie jest do niej potrzebny smar silikonowy ani żadne środki płynne.

Zalety

Przetwornica samochodowa 300 W firmy Carcommerce to jakość w doskonałej cenie. Produkt ten wykonany jest z materiałów wysokiej klasy i cechuje się wydajnością i dużą. Przetwornica samochodowa opinie ma bardzo pozytywne, warto więc dokonać jej zakupu. Kompaktowe wymiary sprawiają, że może być transportowana nawet na tylnym siedzeniu samochodu-pas transportowy z grzechotką czy inne elementy zabezpieczające nie są potrzebne.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
720 g
Wysokość:
17,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

włodek (2016-03-03)

Warto mieć ją pod ręką

Przetwornica jest w przystępnej cenie.Plusem również są dość grube kable.Bardzo szybko mogłem naładować swój telefon.Super

4 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry