2021-05-09 07:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Legrand Wyłącznik różnicowy P-304 40A

Nr produktu: 3120029

  • Stosowany w instalacji elektrycznej do 1000 V
  • Prąd znamionowy: 40 A
Opis produktu
179,00
179,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

6 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 3120029

Cechy

Wyłącznik różnicowo-prądowy czterobiegunowy P-304 marki Legrand, wykonany z najlepszej jakości materiałów i zgodnie z normą EN 61008-1, o klasie zwłoczności B. Znamionowy prąd różnicowy wynosi 30 mA, a prąd znamionowy - 40 A. Biegun neutralny umieszczono po prawej stronie wyłącznika. Bezpiecznik różnicowy posiada przezroczyste okienko, w którym można zamieścić czytelny opis zabezpieczonego obwodu.

Zastosowanie

Wyłącznik czterobiegunowy P-304 stosowany jest w instalacjach elektrycznych do 1 kV. Służy do ochrony przed porażeniem prądem i zabezpieczenia urządzeń przed uszkodzeniem. Montaż może zostać przeprowadzony za pomocą wspornika TH35. Istnieje także możliwość przyłączania za pomocą szyn sztyftowych lub grzebieniowych. W razie potrzeby może zostać wyposażony w styki pomocnicze, wyzwalacz oraz napędy z serii DX3.

Zalety

Wyłącznik Legrand to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Przeznaczony do użytku uniwersalnego, posłuży zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, firmach oraz innych miejscach, gdzie instalacja elektryczna musi zostać zabezpieczona przed uszkodzeniem. Dostępny z dźwignią załączającą w kolorze szarym. Z innych wysokiej klasy urządzeń elektrycznych polecamy uniwersalny miernik cyfrowy.

Wymiary i waga (netto):
Waga:350 g
Wysokość:9,4 cm
Szerokość:7,1 cm
Głębokość / Grubość:7,6 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry