2019-12-10 20:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Legrand Wyłącznik różnicowy P-304 40A

Nr produktu: 3120029
  • Stosowany w instalacji elektrycznej do 1000 V
  • Prąd znamionowy: 40 A
Opis produktu
169,00
169,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3120029

Cechy

Wyłącznik różnicowo-prądowy czterobiegunowy P-304 marki Legrand, wykonany z najlepszej jakości materiałów i zgodnie z normą EN 61008-1, o klasie zwłoczności B. Znamionowy prąd różnicowy wynosi 30 mA, a prąd znamionowy - 40 A. Biegun neutralny umieszczono po prawej stronie wyłącznika. Bezpiecznik różnicowy posiada przezroczyste okienko, w którym można zamieścić czytelny opis zabezpieczonego obwodu.

Zastosowanie

Wyłącznik czterobiegunowy P-304 stosowany jest w instalacjach elektrycznych do 1 kV. Służy do ochrony przed porażeniem prądem i zabezpieczenia urządzeń przed uszkodzeniem. Montaż może zostać przeprowadzony za pomocą wspornika TH35. Istnieje także możliwość przyłączania za pomocą szyn sztyftowych lub grzebieniowych. W razie potrzeby może zostać wyposażony w styki pomocnicze, wyzwalacz oraz napędy z serii DX3.

Zalety

Wyłącznik Legrand to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Przeznaczony do użytku uniwersalnego, posłuży zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, firmach oraz innych miejscach, gdzie instalacja elektryczna musi zostać zabezpieczona przed uszkodzeniem. Dostępny z dźwignią załączającą w kolorze szarym. Z innych wysokiej klasy urządzeń elektrycznych polecamy uniwersalny miernik cyfrowy.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
350 g
Wysokość:
9,4 cm
Szerokość:
7,1 cm
Głębokość / Grubość:
7,6 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry