2018-01-20 12:12
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Legrand Wyłącznik różnicowy P-304 40AArt.Nr. 3120029

  • Stosowany w instalacji elektrycznej do 1000 V
  • Prąd znamionowy: 40 A
Opis produktu
159,00
159,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3120029

Cechy

Wyłącznik różnicowo-prądowy czterobiegunowy P-304 marki Legrand, wykonany z najlepszej jakości materiałów i zgodnie z normą EN 61008-1, o klasie zwłoczności B. Znamionowy prąd różnicowy wynosi 30 mA, a prąd znamionowy - 40 A. Biegun neutralny umieszczono po prawej stronie wyłącznika. Bezpiecznik różnicowy posiada przezroczyste okienko, w którym można zamieścić czytelny opis zabezpieczonego obwodu.

Zastosowanie

Wyłącznik czterobiegunowy P-304 stosowany jest w instalacjach elektrycznych do 1 kV. Służy do ochrony przed porażeniem prądem i zabezpieczenia urządzeń przed uszkodzeniem. Montaż może zostać przeprowadzony za pomocą wspornika TH35. Istnieje także możliwość przyłączania za pomocą szyn sztyftowych lub grzebieniowych. W razie potrzeby może zostać wyposażony w styki pomocnicze, wyzwalacz oraz napędy z serii DX3.

Zalety

Wyłącznik Legrand to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Przeznaczony do użytku uniwersalnego, posłuży zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, firmach oraz innych miejscach, gdzie instalacja elektryczna musi zostać zabezpieczona przed uszkodzeniem. Dostępny z dźwignią załączającą w kolorze szarym. Z innych wysokiej klasy urządzeń elektrycznych polecamy uniwersalny miernik cyfrowy.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
350 g
Wysokość:
9,4 cm
Szerokość:
7,1 cm
Głębokość / Grubość:
7,6 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry