2019-08-19 22:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Karlik Łącznik Deco świecznikowy biały

Nr produktu: 6011605
  • Należy do niego dobrać odpowiednią ramkę
  • Szybki, bezpieczny i solidny montaż
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
Opis produktu
17,99
17,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6011605

Cechy

Łącznik świecznikowy w kolorze białym jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ASA. Wyposażony w gwintowane zaciski do przewodów. Posiada stopień ochrony IP 20 co oznacza, że elementy elektryczne są chronione przed ciałami o wielkości ponad 12,5 mm i przypadkowym dotykiem palca. Zdolność łączeniowa to 10 AX, 250 V. Karlik Deco ma zakres obciążenia do 2300 W.

Zastosowanie

Włącznik produkcji Karlik przeznaczony jest do montażu podtynkowego za pomocą pazurków z możliwością przykręcenia do puszki. Do łącznika należy dobrać odpowiednią ramkę maskującą. Jego uniwersalna konstrukcja umożliwia łatwy, szybki i bezpieczny montaż zarówno w ramce pojedynczej, jak i wielokrotnej. Włączniki Karlik są niezwykle lekkie - ważą zaledwie 85 g. Ich wymiary to 7,6 cm x 7,6 cm x 3,9 cm.

Produkowane przez renomowaną firmę Karlik włączniki przeznaczone są do wieloletniej, nawet bardzo intensywnej, eksploatacji. Są stosowane zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i urzędach, firmach, punktach użyteczności publicznej, galeriach i wielu innych miejscach. Oprócz walorów funkcjonalnych warto zwrócić uwagę na kwestię estetyki. Neutralny, biały kolor sprawia, że te włączniki pasują do każdego wnętrza. Ich zaletą jest także wyjątkowo przystępna cena.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:
Wyłączniki i przyciski
przeznaczenie:
Do wnętrz
Material:
Tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
85 g
Wysokość:
7,6 cm
Szerokość:
7,6 cm
Głębokość / Grubość:
3,9 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry