2019-11-15 19:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lentex Wykładzina Bonus 511-03 3 m

Nr produktu: 2824902

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Wykładziny podłogowe PCV

Opis produktu

Nr produktu: 2824902

Wykładzina PVC Bonus to świetna alternatywa dla podłóg drewnianych, paneli czy płytek.Wykładzina Bonus z powodzeniem zastąpi tradycyjne podłogi drewniane czy płytki. Łączy w sobie dobrą jakość i przystępną cenę. Naturalny wygląd sprawia, że z łatwością wkomponujesz ją w każde wnętrze.
Jest wielowarstwowa, na nośniku z włókna szklanego. Przezroczysta warstwa użytkowa ma grubość 0,15 mm. Dzięki odporności na ścieranie możesz długo cieszyć się jej eleganckim wyglądem.
Co ważne, wykładzina jest przyjazna dla alergików - nie musisz martwić się wchłanianiem kurzu ani mikroorganizmów. Ma również właściwości antypoślizgowe. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości.
Posiada klasę trudnozapalności BFl-s1.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

szerokość:
3 cm
grubość całkowita:
1,3 mm
wzór:
drewno
warstwa ścieralna:
0,15 mm

Wymiary i waga (netto):

Szerokość:
3,00 m

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry