Gardena Wózek na wąż/zestaw CleverRoll S
Nr produktu: 3022894Opis produktu
Nr produktu: 3022894
Wózek na wąż ogrodowy CleverRoll S marki Gardena
To idealny zestaw startowy do wygodnego podlewania mniejszych ogrodów. Wózek pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania węża, a zawarte w zestawie akcesoria umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie pracy w ogrodzie.
Skośne podłączenie węża od wewnątrz bębna zapobiega jego załamywaniu się i zapewnia maksymalny i nieograniczony przepływ wody.
Zintegrowana blokada kapania zapobiega wyciekaniu wody po skończonej pracy lub w czasie transportu. Innowacyjna ochrona przed mrozem wydłuża żywotność zestawu nawadniającego.
Wyposażenie:
- wąż 13 mm x 20 m
- zraszacz prosty
- 1 x szybkozłącze
- 3 x szybkozłącze
- 2 x przyłącze kranowe
Dane wytwórcy
Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Burakowska 14
01-066 Warszawa
serwis@gardena.pl
4078500036368,4078500033091
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| materiał: | Metal i tworzywo sztuczne |
| Wąż: | Wraz z wężem |
| Końcówka zraszająca: | Z końcówką zraszającą |
| Rodzaj wózka na wąż: | Wózki na węże |
| Ø węża: | 13 mm |
| Długość węża: | 20 m |
| Wąż przyłączeniowy: | Włącznie z wężem przyłączeniowym |
| Mechanizm zwijający: | Ręczna korba |
| Rozkładana noga: | Bez rozkładanej nogi |
| Składana korba: | Włącznie ze składaną korbą |
| Mrozoodporny: | Odporny na mróz |
| Do węży ogrodowych o średnicy do: | 13 mm |
| Do węży ogrodowych o długości do: | 20,0 m |
| Uchwyt o regulowanej wysokości: | Włącznie z regulowanym uchwytem |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Otwór bębna: | Otwarty bęben |
| Prowadnica węża: | Bez prowadnicy węża |
| Noga: | Z nogą |
| Odporność na promieniowanie UV: | Brak odporności na promieniowanie UV |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,40 kg |
| Wysokość: | 46,0 cm |
| Szerokość: | 34,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 44,0 cm |






















