CMI Uchwyt na wąż stalowy do montażu naściennego
Nr produktu: 6070460Opis produktu
Nr produktu: 6070460
Uchwyt na wąż CMI.
Wytrzymały i mocny uchwyt, wykonany ze stali ocynkowanej jest przeznaczony do zamocowana na ścianie. Umożliwia wygodne rozwijanie i zwijanie węża ogrodowego oraz ułatwia jego przechowywanie. Uchwyt mieści do 35 m węża 13 mm (1/2") lub do 20 m węża 19 mm (3/4"). Można go również stosować do przewodów elektrycznych. Srebrny kolor nadaje uchwytowi estetyczny wygląd.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873228216
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| materiał: | Metal |
| Wąż: | Bez węża |
| Końcówka zraszająca: | Bez końcówki zraszającej |
| Rodzaj wózka na wąż: | Uchwyt do węża |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 500 g |
| Wysokość: | 7,3 cm |
| Szerokość: | 28,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,0 cm |








