Cellfast Wieszak ścienny na wąż CELLPRO
Nr produktu: 4424487Opis produktu
Nr produktu: 4424487
Wieszak ścienny na węża, Cellfast.
Wykonany z odpornego na promienie UV tworzywa sztucznego, wieszak służy do przechowywania węża na ścianie. Wyposażony jest w dolnej części w uchwyty do przechowywania końcówek. W łatwy i szybki sposób można zdjąć wąż z wieszaka. Specjalnie wyprofilowany wieszak umożliwia korzystanie z węża z niepełnym jego rozwinięciem.
Dane wytwórcy
CELL-FAST S.J.
Grabskiego 31
37450 STALOWA WOLA
office@cellfast.com.pl
5901828855993
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wąż: | Bez węża |
| Końcówka zraszająca: | Bez końcówki zraszającej |
| Rodzaj wózka na wąż: | Uchwyt do węża |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 174 g |
| Wysokość: | 24,0 cm |
| Szerokość: | 15,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 18,0 cm |






