WORX Wkrętarka akumulatorowa WX177.9 20V
Nr produktu: 7192172Opis produktu
Nr produktu: 7192172
WORX Wkrętarka 2xHEX 20V WX177.9
Lekka i poręczna wkrętarka zasilana akumulatorem 20V, wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego, zwiększający jej wydajność przy zachowaniu kompaktowego rozmiaru. Posiada podwójny, obrotowy uchwyt oraz 8+1 ustawień momentu obrotowego. Ergonomiczna konstrukcja z antypoślizgowymi elementami pozwala na pewny chwyt i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, wbudowana dioda LED zwiększa widoczność nawet w trudno dostępnych miejscach.
System akumulatorów WORX PowerShare
Technologia PowerShare skupia bezprzewodowe narzędzia marki WORX, które mogą być zasilane tym samym akumulatorem litowo-jonowym 20V. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania. W ramach systemu PowerShare możliwe jest łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V.
W zestawie: końcówka do wkrętaka 50 mm PH2, końcówka do wkrętaka 50 mm SL5.5, 4 x wiertło HEX HSS (2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm), klips do bitów, hak.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 20V
Prędkość obrotowa bez obciążenia:
- 1. bieg - 0-450 obr/min
- 2. bieg - 0-1700 obr/min
Maks. moment obrotowy: 50 Nm
Maks. głębokość wiercenia:
- w drewnie - 40 mm
- w stali: 13 mm
Rozmiar uchwytu: 6,35 mm
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475888008
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | Bez akumulatora |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 9+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 450 / 0 - 1700 U/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Bez uruchomienia przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Bez ładowarki |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 50 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 820 g |
| Wysokość: | 18,2 cm |
| Szerokość: | 5,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 19,9 cm |








