WORX Wkrętarka akumulatorowa WX108 20V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7192149Opis produktu
Nr produktu: 7192149
WORX Wkrętarka 20V WX108
Zaawansowana wkrętarka zasilana akumulatorem 20V, idealna zarówno do prac domowych, jak i bardziej wymagających zastosowań. Posiada możliwość regulacji prędkości obrotowej, 20+1 ustawień momentu obrotowego oraz zaciskowy uchwyt do wiertła 13 mm. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na pewny chwyt i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, wbudowania dioda LED zwiększa widoczność nawet w trudno dostępnych miejscach.
System akumulatorów WORX PowerShare
Technologia PowerShare skupia bezprzewodowe narzędzia marki WORX, które mogą być zasilane tym samym akumulatorem litowo-jonowym 20V. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania. W ramach systemu PowerShare możliwe jest łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V.
W zestawie: 2 x akumulator PowerShare 20V 2,0Ah, ładowarka 2A.
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania [V]: 20
Prędkość obrotowa [obr./min]:
- 1 bieg - 0-400 obr/min;
- 2 bieg - 0-1600 obr/min
Maks. moment obrotowy [Nm]: 45
Uchwyt do wiertła [mm]: 13
Liczba stopni momentu obrotowego: 20+1
Maks. średnica wiercenia:
- w drewnie - 40 mm
- w stali - 13 mm
Regulacja prędkości: tak
Podświetlenie LED: tak
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475873585
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 1600/min |
| Czas ładowania akumulatora (h): | 1 h |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Bez funkcji Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Bez uruchomienia przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Maksymalny moment obrotowy: | 40 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,30 kg |
| Wysokość: | 18,6 cm |
| Szerokość: | 6,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,9 cm |








