WORX Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa WX100 20V 2,0 Ah
Nr produktu: 7192131Opis produktu
Nr produktu: 7192131
WORX Wiertarko-wkrętarka 20V WX100
Kompaktowa wiertarko-wkrętarka zasilana akumulatorem 20V, idealna do prac domowych. Posiada 2-biegową przekładnię, 15+1 ustawień momentu obrotowego oraz zaciskowy uchwyt do wiertła 10 mm z blokadą bezpieczeństwa. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na pewny chwyt i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, wbudowania dioda LED zwiększa widoczność nawet w trudno dostępnych miejscach.
System akumulatorów WORX PowerShare
Technologia PowerShare skupia bezprzewodowe narzędzia marki WORX, które mogą być zasilane tym samym akumulatorem litowo-jonowym 20V. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania. W ramach systemu PowerShare możliwe jest łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V.
W zestawie: akumulator PowerShare 20V 2,0Ah, ładowarka 0,4A, bity dwustronne, torba transportowa.
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania [V]: 20
Prędkość obrotowa [obr./min]: 0-1300
Maks. moment obrotowy [Nm]: 30
Uchwyt do wiertła [mm]: 10
Maks. głębokość wiercenia w drewnie/stali [mm]: 25/10
Liczba stopni momentu obrotowego: 15+1
Podświetlenie LED: tak
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475873561
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z torbą |
| Liczba akumulatorów: | 1 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 10 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 400/0 - 1600/min |
| Czas ładowania akumulatora (h): | 5 h |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Uruchomienie przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 30 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,15 kg |
| Wysokość: | 1,8 cm |
| Szerokość: | 8 mm |
| Głębokość / Grubość:: | 1,7 cm |








