Stanley FatMax Wiertarko-wkrętarka udarowa SFMCD715D2K-QW 18V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7224645Opis produktu
Nr produktu: 7224645
Stanley FatMax Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa udarowa 18V 2 x 2Ah
Profesjonalna wiertarko-wkrętarka zasilana akumulatorem o napięciu 18V z funkcją wiercenia udarowego. Urządzenie wyposażone jest w mocny silnik bezszczotkowy o prędkości obrotowej do 1900 obr/min i momencie obrotowym do 60 Nm, który umożliwia wydajne wiercenie i wkręcanie w drewnie, metalu i plastiku. Wbudowany wskaźnik umożliwia wygodne monitorowanie stanu naładowania akumulatora. Urządzenie posiada 15 ustawień sprzęgła do kontroli głębokości wbijania elementów złącznych, natomiast 2-biegowa przekładnia z prędkościami 0-600/0-1,900 obr/min zapewnia większą kontrolę nad pracą. Dodatkowo, wiertarko-wkrętarka została wyposażona w oświetlenie LED, które zwiększa widoczność podczas prac w nawet trudno dostępnych miejscach.
W zestawie znajdują się dwa akumulatory 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 2Ah, ładowarka i kufer.
System akumulatorowy 18V STANLEY® FATMAX® V20
Nowy system akumulatorowy 18V STANLEY® FATMAX® V20 skupia ponad 50 elektronarzędzi i akcesoriów kompatybilnych z tym samym akumulatorem litowo-jonowym 18V V20. Dzięki ulepszonej technologii akumulatorów, braku efektu pamięci i minimalnemu samorozładowaniu, akumulator litowo-jonowy V20 jest gotowy do pracy w każdym miejscu i o każdej porze - i będzie działał dłużej.
Zobacz więcej wkrętarek na Obi.pl kliknij tutaj.
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 18V
Maks. prędkość obrotowa:
- 1. bieg - 0-600 obr/min;
- 2. bieg - 0-1900 obr/min
Częstotliwość udaru:
- 1. bieg - 0-10 200 ud/min
- 2. bieg - 0-32 300 ud/min
Maks. moment obrotowy: 60 Nm
Zakres mocowania: 1,5-13 mm
Dane wytwórcy
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Prosta 68
00-838 Warszawa
technika@kontakt-sa.pl
5035048723845
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 15 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 600 / 0 - 1900 obr/min |
| Czas ładowania akumulatora (h): | 1 h |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Liczba uderzeń: | 0 - 10200/32300/min |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Ze wskaźnikiem poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Bez uruchomienia przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Bez akcesoriów |
| Maksymalny moment obrotowy: | 60 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,58 kg |
| Wysokość: | 32,0 cm |
| Szerokość: | 28,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,5 cm |










