Metabo Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa PowerMaxx BS Basic 10,8V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 6441810Opis produktu
Nr produktu: 6441810
Wiertarko-wkrętarka PowerMaxx BS Basic o napięciu 10,8 V z 2 akumulatorami Li-Ion o pojemności 2 Ah marki Metabo.
Model PowerMaxx BS to 2-biegowa wiertarko-wkrętarka o bardzo zwartej konstrukcji do uniwersalnego zastosowania, wiercenia i wkręcanie w różnych materiałach.
20-stopniowa regulacja momentu obrotowego z trybem wiercenia.
Technologia Ultra-M zapewnia najwyższą wydajność, delikatne ładowanie a akumulator jest objęty 3-letnią gwarancją.
W zestawie mobilny warsztat: walizka z tworzywa sztucznego z bogatym wyposażeniem do wiercenia, wkręcania i innych zastosowań.
Rękojeść powleczona antypoślizgową powierzchnią oraz oświetlenie LED zapewnia komfort podczas użytkowania.
W zestawie: wiertarko-wkrętarka, zaczep do paska, walizka, walizka z akcesoriami, 2 akumulatory Li-Ion 2 Ah, ładowarka LC 40.
Zobacz więcej wkrętarek na Obi.pl kliknij tutaj.
Specyfikacja techniczna
Model: PowerMaxx BS Basic
Napięcie akumulatora: 12V
Liczba akumulatorów: 2
Pojemność akumulatorów: 2 Ah
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy twardy: 34 Nm
Maksymalny moment obrotowy miękki: 17 Nm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 360 / 0 - 1.400 /min
Uchwyt wiertarski: 1-10 mm.
Dodatkowe właściwości: oświetlenie LED.
Dane wytwórcy
KOKI POLAND Sp.z o.o.
Gdyńska 28
73-110 Stargard Szczeciński
PL-Metabo@koki.eu
4007430286031
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 18 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 10 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 360/0 - 1400/min |
| Czas ładowania akumulatora (h): | 1 h |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 12,0 V |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 34 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,71 kg |
| Wysokość: | 37,5 cm |
| Szerokość: | 32,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,5 cm |






