Makita Wiertarko-wkrętarka udarowa DHP453 18V 2x3,0 Ah
Nr produktu: 6517619Opis produktu
Nr produktu: 6517619
Makita Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 18V 3Ah
Wkrętarka Makita z napięciem akumulatora 18V, pojemnością akumulatora 3,0Ah i maksymalnym momencie obrotowym 42Nm z 2-biegową przekładnią planetarną. Narzędzie współpracuje z 4-biegunowym silnikiem prądu stałego, a także posiada 16 stopniową regulację momentu obrotowego z trybem do wiercenia i wiercenia z udarem. Antypoślizgowa rękojeść powleczona gumą zapewnia komfort podczas użytkowania. W zestawie znajduje się wiertarko-wkrętarka, walizka, 2 akumulatory BL1830 (18 V / 3,0 Ah), ładowarka. Urządzenie nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki).
Specyfikacja techniczna
Model: DHP453
Napięcie akumulatora: 18V
Liczba akumulatorów: 2
Pojemność akumulatora: 3,0 Ah
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy twardy: 42 Nm
Maksymalny moment obrotowy miękki: 27 Nm
Samozaciskowy uchwyt wiertarki: zakres mocowania 1,5-13 mm
Dane wytwórcy
Makita Sp. z o.o.
Bestwińska 103
43-346 Bielsko-Biała
info@makita.pl
88381661249,88381661485
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 3 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 16+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 36 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 400 / 0 - 1300 U/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Liczba uderzeń: | 19500/min |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Bez lampy LED |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Bez akcesoriów |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| Maksymalny moment obrotowy: | 42 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 22,7 cm |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,9 cm |

































