Makita Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DDF485RAJ 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7212640Opis produktu
Nr produktu: 7212640
Wiertarko-wkrętarka 2-biegowa bezszczotkowa 18V, marki Makita
Lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka zasilana akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18V, oferująca prędkość obrotową do 1900 obr./min i maks. moment obrotowy 50 Nm.
Urządzenie wyposażone zostało w bezszczotkowy silnik prądu stałego, zwiększający jego wydajność przy zachowaniu kompaktowego rozmiaru oraz 21-stopniowe sprzęgło, wpływające na bardziej precyzyjne wkręcanie. Zastosowania technologia XPT podwyższa odporność urządzenia na wilgoć i pył. Wyprofilowana rękojeść pokryta gumą zapewnia wygodny chwyt i wysoki komfort pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowane diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania, poprawiające widoczność podczas pracy w nawet trudno dostępnych miejscach.
W zestawie z wiertarko-wkrętarką dostarczane są 2 akumulatory 18V o pojemności 2,0 Ah, szybka ładowarka i uchwyt do paska. Całość zapakowana jest w walizkę transportową.
2-biegowa wiertarko-wkrętarka Makita jest elementem akumulatorowego systemu LXT, skupiającego elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe, które są kompatybilne z tym samym akumulatorem litowo-jonowym 18V LXT. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania.
Specyfikacja techniczna
Napięcie akumulatora: 18V
Prędkość obrotowa: 1 bieg - 0-500 obr./min; 2 bieg - 0-1900 obr./min
Miękki moment obrotowy: 27 Nm
Twardy moment obrotowy: 50 Nm
Maks. średnica wiercenia w drewnie/stali: 38/13
Zakres mocowania: 1,5-13 mm
Dane wytwórcy
Makita Sp. z o.o.
Bestwińska 103
43-346 Bielsko-Biała
info@makita.pl
88381737753
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 – 500 / 0 – 1.900 /min |
| Maksymalny moment obrotowy: | 50 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,1 kg |
| Wysokość: | 16,9 cm |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,5 cm |


