Makita Klucz udarowy DTW181Z 18V
Nr produktu: 7212582Opis produktu
Nr produktu: 7212582
Klucz udarowy 18V, marki Makita
Lekki i kompaktowy klucz udarowy zasilany akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18V, oferujący prędkość obrotową do 2400 obr./min i liczbę udarów do 3600 ud./min.
Urządzenie wyposażone zostało w bezszczotkowy silnik prądu stałego, zwiększający jego wydajność przy zachowaniu kompaktowego rozmiaru oraz technologię XPT, która podnosi poziom odporności na wilgoć i pył. Wyprofilowana rękojeść pokryta gumą zapewnia wygodny chwyt i wysoki komfort pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowane diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania, poprawiające widoczność podczas pracy w nawet trudno dostępnych miejscach. Funkcja automatycznego stopu zatrzymuje obroty wsteczne w czasie 0,2s od momentu poluzowania śruby.
W zestawie znajduje się uchwyt do zamocowania na pasku.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Klucz udarowy Makita jest elementem akumulatorowego systemu LXT, skupiającego elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe, które są kompatybilne z tym samym akumulatorem litowo-jonowym 18V LXT. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania.
Specyfikacja techniczna
Napięcie akumulatora: 18V (bez akumulatora w zestawie)
Prędkość obrotowa: 1 bieg - 0-1300 obr./min; 2 bieg - 0-2400 obr./min
Maks. moment obrotowy: 210 Nm
Częstotliwość udaru: 1 bieg - 0-2000 ud/min; 2 bieg - 0-3600 ud/min
Śruby standardowe: M8-M16
Typ uchwytu: kwadratowy 1/2"
Dane wytwórcy
Makita Sp. z o.o.
Bestwińska 103
43-346 Bielsko-Biała
info@makita.pl
88381871303
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Bez przechowywania |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 2 |
| Typ uchwytu wiertarskiego / mocowanie: | Zewnętrzny gwint czterokątny |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 1300/0 - 2400/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Bez funkcji Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Bez ładowarki |
| Akcesoriami: | Bez akcesoriów |
| Maksymalny moment obrotowy: | 210 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,50 kg |
| Wysokość: | 23,5 cm |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 15,1 cm |






