LUX-TOOLS Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa A-BS-20 B Solo 20 V
Nr produktu: 7262371Opis produktu
Nr produktu: 7262371
Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa A-BS-20 B Solo 20 V, marki LUX-TOOLS
Praktyczna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona do wiercenia i wkręcania w drewnie i innych materiałach. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu akumulatorem 20 V, wiertarka zapewnia maksymalną swobodę ruchu podczas pracy i może być elastycznie stosowana w dowolnym miejscu, niezależnie od źródła prądu.
Urządzenie sprzedawane bez akumulatora i ładowarki, należy dokupić je osobno.
Urządzenie wyposażone jest w dwubiegową przekładnię, 25+1 poziomów momentu obrotowego oraz maksymalny moment obrotowy 60 Nm. Maksymalna średnica wiercenia wynosi 30 mm w drewnie i 13 mm w stali.
Funkcja szybkiego zatrzymania zapobiega uruchomieniu uchwytu wiertarskiego i zatrzymuje go natychmiast po zwolnieniu spustu.
Zintegrowane oświetlenie LED ułatwia pracę w ciemniejszych i trudno dostępnych miejscach.
Dzięki zaczepowi możesz łatwo zawiesić narzędzie na pasku podczas pracy.
LUX-TOOLS Tools PowerSystem 20 V - jeden akumulator, wiele możliwości
LUX-TOOLS Tools PowerSystem łączy w sobie najlepsze cechy baterii najnowszej generacji. Optymalna kontrola ładowania, system tunelu powietrznego do chłodzenia akumulatora, konstrukcja obudowy zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i trwałości oraz wysokiej jakości ogniwa akumulatorowe zapewniają optymalną niezawodność i bezpieczeństwo nawet w przypadku wymagających prac. Odkryj bezprzewodową swobodę w domu i ogrodzie dzięki 1 PowerSystem firmy LUX-TOOLS. To nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy. Jedno urządzenie wystarczy do drobnych napraw, majsterkowania. Dowiedz się więcej o systemie LUX-TOOLS Tools 20 V - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962594
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Liczba akumulatorów: | Bez akumulatora |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 25+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Bez regulacji prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Bez ładowarki |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 60 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,25 kg |
| Wysokość: | 21,5 cm |
| Szerokość: | 8,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 22,5 cm |






























