LUX-TOOLS Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa A-BS-20 20V
Nr produktu: 6421994Opis produktu
Nr produktu: 6421994
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20V A-BS-20 Set (bez akumulatora) marki LUX-TOOLS.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa A-BS-20 Set marki LUX-TOOLS. Kompaktowe urządzenie zasilane akumulatorowo, o maksymalnej wydajności 20 V. Może być stosowane w warsztacie lub ogrodzie do mocnego dokręcania śrub, łatwego ich odkręcania oraz do wiercenia. Wiertarka z 2-biegową przekładnią i obrotem w prawo / w lewo. Prędkość na pierwszym biegu jałowym wynosi 0 - 400 / min (obroty), na drugim 0 - 1400 / min (obroty). Przy maksymalnym momencie obrotowym 35 Nm produkt poluzowuje również bardzo ciasne śruby. Dostępnych jest łącznie 25 poziomów momentu obrotowego i dalsze ustawienie wiercenia.
Mocny uchwyt wiertarski
Wytrzymały uchwyt wiertarski szybkiego działania jest wykonany ze sprężystego metalu i umożliwia łatwą wymianę wierteł. Nadaje się do wkładek o średnicy od 2 mm do 13 mm. Najważniejsze, bity można przymocować bezpośrednio do urządzenia za pomocą praktycznego uchwytu magnetycznego, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Urządzenie w lampą roboczą LED do oświetlenia miejsca pracy. Wiertarka jest częścią LUX-TOOLS 1 PowerSystem i może być zasilana wysokiej jakości akumulatorami litowo-jonowymi z tej serii. W zestawie brak akumulatora.
Zobacz więcej wkrętarek na Obi.pl kliknij tutaj.
Specyfikacja techniczna
Model: A-BS-20 Set
Napięcie akumulatora: 20V
Liczba akumulatorów: bez akumulatora w zestawie, do dokupienia dedykowany z tej serii litowo-jonowy
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy twardy: 35 Nm
Dodatkowe właściwości: lampa robocza LED.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960682
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Bez przechowywania |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 25+1 |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 400/0 - 1400/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Bez ładowarki |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 35 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,50 kg |
| Wysokość: | 19,4 cm |
| Szerokość: | 7,1 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,8 cm |




































