Einhell Wiertarko-wkrętarka udarowa TE-CD 18/48 Li-i-Solo 18V
Nr produktu: 6967608Opis produktu
Nr produktu: 6967608
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TE-CD 18/48 marki Einhell
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem przeznaczona jest do wkręcania i wykręcania śrub, wiercenia w drewnie, metalu i tworzywie sztucznym, oraz do wiercenia udarowego w kamieniach, zawsze przy użyciu odpowiedniego narzędzia.
Urządzenie posiada przełącznik bieg 1/bieg 2, szybkomocujący uchwyt wiertarski oraz przełącznik wkręcanie/wiercenie/wiercenie udarowe.
Produkt wyposażony jest w diodę LED dla lepszego oświetlenia obszaru pracy oraz w dodatkowy uchwyt boczny.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Specyfikacja techniczna
Napięcie akumulatora [V]: 18 (bez akumulatora w zestawie)
Prędkość obrotowa bez obciążenia:
- I bieg - 0-400 obr/min
- II bieg - 0-1500 obr/min
Liczba uderzeń na minutę:
- I bieg - 0-6400 ud/min
- II bieg - 0-24.000 ud/min
Maks. moment obrotowy: 48 Nm
Liczba ustawień momentu obrotowego: 23
Regulacja prędkości: tak
Podświetlenie LED: tak
Funkcja łagodnego startu: nie
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825635775
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 23 |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 400/0 - 1500/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Z dodatkową rączką |
| ładowarką: | Bez ładowarki |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 10 mm |
| Maksymalny moment obrotowy: | 48 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,41 kg |
| Wysokość: | 19,7 cm |
| Szerokość: | 21,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 22,3 cm |










