Einhell Wiertarko-wkrętarka udarowa TE-CD 18/2 Li-i 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7201627Opis produktu
Nr produktu: 7201627
Einhell Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 2x2,0 Ah akumulator + ładowarka
Wszechstronne urządzenie, które wyróżnia się w trzech ważnych dziedzinach w gospodarstwie domowym i majsterkowaniu: funkcje wkręcania, wiercenia i wiercenia udarowego są połączone w jednym praktycznym urządzeniu. Jako członek wysokowydajnej rodziny Power X-Change, każdy akumulator z tej serii systemowej można łączyć z wiertarką udarową - a dołączone akumulatory mogą być również używane we wszystkich narzędziach systemu PXC.
Dwubiegowa przekładnia nadaje się do wydajnego wiercenia i wkręcania z momentem obrotowym do 40 Nm. Przy całej mocy elektroniczna kontrola prędkości zapewnia możliwość pracy z 20 poziomami momentu obrotowego w zależności od materiału i zastosowania.
Dzięki dołączonej funkcji udaru możesz wiercić nawet w twardszych materiałach, takich jak cegła, dzięki wyższym prędkościom - sama funkcja wiercenia jest wystarczająca do wiercenia w drewnie. Dzięki ustawieniu momentu obrotowego urządzenie zapewnia również niższe prędkości do wkręcania w bardziej miękkich materiałach.
Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia optymalną widoczność obszaru roboczego, nawet w ciemnych miejscach. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka jest zawsze gotowa do użycia dzięki wysokiej jakości technologii Li-Ion bez samorozładowania.
Do zestawu dołączone są dwa akumulatory Power X-Change 2,0Ah i szybka ładowarka oraz 64-częściowy zestaw akcesoriów, dostarczany w praktycznej walizce: 5 wierteł do drewna, 5 wierteł do betonu, 10 wierteł do metalu, 30 bitów, 10 nasadek sześciokątnych, 1 uchwyt do bitów, 1 fazownik, 1 miarka, 1 nóż.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 18V
Prędkość obrotowa bez obciążenia:
- I bieg - 0-350 obr/min
- II bieg - 0-1250 obr/min
Częstotliwość udaru:
- I bieg - 0-5250 ud/min
- II bieg - 0-18750 ud/min
Moment obrotowy: 44 Nm
Regulacja prędkości: tak
Podświetlenie LED: tak
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825662801
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20 |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 1250/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Liczba uderzeń: | 18750/min |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Ze wskaźnikiem poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Bez uruchomienia przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| Maksymalny moment obrotowy: | 20 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,5 kg |
| Wysokość: | 31,0 cm |
| Szerokość: | 36,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 12,8 cm |
















