Einhell Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TH-CD 12-2 Li 12V 1,3 Ah
Nr produktu: 2856557Opis produktu
Nr produktu: 2856557
Einhell Wkrętarka TH-CD 12-2 akumulatorowa 12V 1,3Ah
Profesjonalna wkrętarka akumulatorowa renomowanego producenta Einhell z napięciem akumulatora 12V, pojemności akumulatora 1,3Ah i maksymalnym momencie obrotowym 22Nm. To małe, kompaktowe narzędzie przeznaczone jest głównie dla hobbystów i majsterkowiczów. Wkrętarka niezbędna jest do prac związanych z wkręcaniem i wierceniem w domu, warsztacie, w ogrodzie czy przy skręcaniu mebli. Urządzenie dostarczane jest z walizką, akumulatorem i ładowarką.
Specyfikacja techniczna
Model: TH-CD 12-2
Napięcie akumulatora: 12V
Liczba akumulatorów: 1
Pojemność akumulatora: 1,3Ah
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy: 22Nm
Samozaciskowy uchwyt wiertarki: 10mm
Charakterystyka produktu
Urządzenie posiada 2-biegową przekładnię gwarantującą wydajną pracę, umożliwiającą bezprzewodowe wkręcanie i wiercenie. Ponadto wiertarko-wkrętarka posiada 19-stopniową regulację momentu obrotowego z trybem wiercenia. Rękojeść została powleczona antypoślizgową powierzchnią oraz w diodę LED zapewniającą komfort podczas użytkowania. W zestawie znajduje się: wiertarko-wkrętarka, walizka, akumulator 1,3Ah oraz ładowarka.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825592436
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 1 |
| Pojemność akumulatora: | 1,3 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 22 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 6 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 350/0 - 1300/min |
| Czas ładowania akumulatora (h): | 5 h |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 12,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 12,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Bez lampy LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Bez wskaźnika poziomu naładowania |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Bez regulacji prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Maksymalny moment obrotowy: | 24 Nm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,65 kg |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 5,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,0 cm |




























