Einhell Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TC-CD 18/35 Li 18V 4,0 Ah
Nr produktu: 6952816Opis produktu
Nr produktu: 6952816
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TC-CD 18/35 Li firmy Einhell to poręczny pomocnik z serii produktów Power X-Change.
Zaleta narzędzia akumulatorowego jest oczywista: "niebezpieczeństwo potknięcia się" i irytujące kable ograniczające swobodę ruchów należą do przeszłości dzięki nowej, mocnej i trwałej generacji narzędzi akumulatorowych firmy Einhell.
Dzięki ergonomicznej konstrukcji i miękkiemu uchwytowi, który daje pewny i bezpieczny chwyt, akumulatorowa wiertarka zapewnia maksymalną wygodę pracy.
Elektroniczna regulacja prędkości na 21 poziomach umożliwia pracę dostosowaną do materiału i zastosowania, w zależności od wymagań i obrabianego materiału.
Wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w uchwyt wiertarski.
Oświetlenie LED w ciemnych miejscach zapewnia najlepszą widoczność obszaru roboczego, a tym samym optymalną pracę.
Ładowarka i akumulator 4,0 Ah w zestawie.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Specyfikacja techniczna
Model: TC-CD 18/35 Li
Napięcie akumulatora: 18V
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 550 obr/min
Maks. moment obrotowy: 35 Nm
Liczba ustawień momentu obrotowego: 21
Średnica uchwytu: 10 mm
Regulacja prędkości: tak
Podświetlenie LED: nie
Funkcja łagodnego startu: nie
Funkcja szybkiego stopu: tak
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
5906874892459
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Liczba akumulatorów: | 1 |
| Pojemność akumulatora: | 4 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 21+1 |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 550/min |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 790 g |
| Wysokość: | 21,0 cm |
| Szerokość: | 7,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 17,0 cm |










