DeWALT Wiertarko-wkrętarka udarowa DCD100YD2T-QW 18V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7223720Opis produktu
Nr produktu: 7223720
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V, marki DeWALT
Bardzo wytrzymała wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym 18V, wyposażona została w funkcję udaru, dwie prędkości pracy, elektroniczne sterowanie prędkością i przełącznik kierunku pracy zapewniając tym maksymalną kontrolę i wygodę pracy. 15-stopniowa regulacja momentu obrotowego umożliwia odpowiednie dostosowanie przy wkręcaniu w wielu materiałach.
Urządzenie wyposażone jest w oświetlenie LED (z funkcją opóźnienia) oraz ergonomiczny, gumowy uchwyt zwiększający komfort pracy.
Specyfikacja techniczna
Napięcie zasilania: 18V
Prędkość obrotowa bez obciążenia:
- 1. bieg - 0-450 obr/min
- 2. bieg - 0 - 1650 obr/min
Maksymalny moment obrotowy miękki: 25 Nm
Maksymalny moment obrotowy twardy: 68 Nm
Liczba ustawień sprzęgła: 15
Liczba biegów: 2
Częstotliwość udaru:
- 1. bieg - 0 - 7500 ud/min
- 2. bieg - 0 - 28500 ud/min
Maks. średnica wiercenia:
- w stali: 13 mm
- w murze: 13 mm
- w drewnie: 30 mm
Dane wytwórcy
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Prosta 68
00-838 Warszawa
technika@kontakt-sa.pl
5054905321314
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 15 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Wskaźnikiem poziomu naładowania: | Ze wskaźnikiem poziomu naładowania |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,96 kg |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 43,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 35,5 cm |




