Dedra Wiertarko-wkrętarka sieciowa DED7974 300W
Nr produktu: 6953251Opis produktu
Nr produktu: 6953251
Wiertarko-wkrętarka sieciowa DED7974 marki Dedra
Urządzenie o mocy 300 W służy do wiercenia i wkręcania. Wiertarko-wkrętarka to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu. Lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka idealnie sprawdzi się w lekkich pracach remontowo budowlanych. Maksymalny moment obrotowy tego modelu to 20Nm, przy jednoczesnym zastosowaniu 21 nastaw wyboru odpowiedniego momentu obrotowego. Posiada długi 6 m przewód zasilający pozwalający nam cieszyć się dużą swobodą podczas wykonywania prac. Dodatkowym atutem tego modelu jest zastosowanie oświetlenie LED, idealnie sprawdzającego w miejscach mało doświetlonych. Zobacz więcej wkrętarek na Obi.pl kliknij tutaj.
Produkt marki Dedra posiada 21-stopniowy zakres regulacji momentu obrotowego oraz włącznik z możliwością regulacji prędkości.
Dodatkowo wkrętarka dysponuje blokadą włącznika oraz posiada oświetlenie LED dla lepszej widoczności obszaru pracy.
Długi, aż 6-metrowy kabel umożliwia swobodne poruszanie się z urządzeniem w miejscu wykonywania prac.
Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją.
Specyfikacja techniczna:
Moc: 300 W
Zasilanie: 230 V
Prędkość obrotowa: 0-550 / 0-2100 obr/min
Maks. moment obrotowy: 20 Nm
Zakres regulacji momentu obrotowego: 21
Maks. średnica wiercenia:
- w metalu: 8 mm
- w drewnie: 22 mm
- w betonie: 10 mm
Zakres uchwytu: 10 mm
Dane wytwórcy
Dedra-Exim Sp. z o.o.
3-go maja 8
05-800 Pruszków
info@dedra.pl
5902628797407
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Stopnie momentu dokręcania: | 21 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 22 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 8 mm |
| Moc: | 300 W |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 10 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,50 kg |
| Wysokość: | 23,5 cm |
| Szerokość: | 24,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 6,5 cm |






