2020-02-28 03:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa PSR18 LI-2 bez akumulatora i ładowarki

Nr produktu: 5624960

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Wkrętarki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5624960

Wiertarko-wkrętarka PSR18 LI-2 udarowa (bez akumulatora i ładowarki), marki Bosch. Jest to poręczne, komfortowe urządzenie akumulatorowe. Charakteryzuje się ono wyjątkowo krótkim czasem ładowania, właściwie zawsze gotowe jest do użycia. Niezależnie od stopnia naładowania akumulatora można umieścić go w stacji ładującej. Zastosowanie technologii litowo - jonowej zapewnia brak efektu pamięci i samorozładowania, a także zwiększa mobilność urządzenia i znacznie ułatwia pracę także w miejscach, które są trudno dostępne i nie ma w ich pobliżu gniazda sieciowego. Dodatkowym atutem wiertarko-wkrętarki jest wskaźnik poziomu naładowania akumulatora oraz zintegrowana dioda świecąca, która oświetla materiał, dając możliwość pracy w miejscach o słabym oświetleniu. Dzięki regulacji momentu obrotowego z 20 stopniami nastawienia i trybem wkręcania, z łatwością osiąga się perfekcyjny rezultat pracy. Bez trudu można dopasować moc wkręcania do wielkości wkrętu i materiału. Dzięki przełącznikowi z wyborem trybu wkręcania / wiercenia / wiercenia udarowego, można szybko i sprawnie dostosować urządzenie do charakteru pracy. Za pomocą jednego przełącznika istnieje możliwość wyboru odpowiedniego momentu obrotowego jaki i właściwego biegu. Natomiast podczas wiercenia, przekładnia planetarna automatycznie zwiększa prędkość, zapewniając idealne wiercenie zarówno w metalu jak i w drewnie. Otwory można wiercić zarówno z pełną prędkością jak i z wyczuciem używając systemu Bosch Electronics. Ponieważ Wiertarko-wkrętarka PSR18 LI-2 wyposażona jest w szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, wymiana narzędzi odbywa się szybko i sprawnie.

*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.
Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.
Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Pobierz kartę gwarancyjną

Dane produktu

Atrybuty produktu

napięcie:
18 V
czas ładowania:
1 h
liczba biegów:
2
liczba obrotów:
0-400/0-1650 rpm
max. moment obrotowy:
54 Nm
pojemność akumulatora:
2,0 Ah
rodzaj akumulatora:
Li-Ion
średnica wiercenia (drewno, metal):
35, 13 mm
waga:
1,5 kg
walizka w komplecie:
nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,45 kg
Wysokość:
9,5 cm
Szerokość:
22,0 cm
Głębokość / Grubość:
25,0 cm

Dodatkowe informacje

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry