Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa EasyImpact 18V-40 2x2,0 Ah
Nr produktu: 7190630Opis produktu
Nr produktu: 7190630
Wiertarko-wkrętarka 18V-40 marki Bosch
Akumulatorowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka marki Bosch jest dedykowana do wszechstronnych prac remontowych oraz montażowych.
Urządzenie zostało wyposażone w rękojeść o ergonomicznym kształcie, która zapewnia komfort podczas użytkowania.
Specyfikacja techniczna
Napięcie znamionowe: 18V
Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
Liczba akumulatorów: 2
Prędkość obrotowa bez obciążenia:
- 1 bieg - 0-430 obr/min
- 2 bieg - 0-1630 obr/min
Maks. moment obrotowy: 40 Nm
Maks. moment obrotowy, wkręcanie miękkie/twarde: 20 / 38 Nm
Maks. średnica wiercenia:
- stal/mur: 13 mm
- drewno - 30 mm
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 13 mm
Maks. średnica wkrętów: 8 mm
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
4053423237283
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Li-lon |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+2 |
| Typ uchwytu wiertarskiego / mocowanie: | Uchwyt szczękowy szybkomocujący |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| Max. -Ø wiercenia w stali: | 13 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 430/0 - 1630/min |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Lewostronny/prawostronny: | Lewo- i prawobieg |
| Lampą LED: | Z lampą LED |
| Funkcją Quick Stop: | Z funkcją Quick Stop |
| Ogranicznikiem głębokości: | Bez ogranicznika głębokości |
| Rodzaj ciśnienia: | Bez uruchomienia przez docisk |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Dodatkowym uchwytem: | Bez dodatkowej rączki |
| ładowarką: | Z ładowarką |
| Akcesoriami: | Z akcesoriami |
| Max. średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| Uchwyt wiertarski maks. zakres mocowania (mm): | 13 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,40 kg |
| Wysokość: | 19,5 cm |
| Szerokość: | 5,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 21,6 cm |




