2017-05-26 05:53
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Wiertarko-wkrętarka PSR18 LI-2 bez akumulatora i ładowarkiArt.Nr. 5624986

  • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
  • Zintegrowana dioda świecąca
  • Regulacja momentu obrotowego z 10 stopniami nastawiania
Opis produktu
297,00
297,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5624986

Wiertarko-wkrętarka PSR 18 LI (bez akumulatora i ładowarki), marki Bosch.
Jest to poręczne, proste w obsłudze urządzenie akumulatorowe. Charakteryzuje się ono wyjątkowo krótkim czasem ładowania, właściwie zawsze gotowe jest do użycia. Niezależnie od stopnia naładowania akumulatora można umieścić go w stacji ładującej. Zastosowanie technologii litowo - jonowej zapewnia brak efektu pamięci i samorozładowania, a także zwiększa mobilność urządzenia i znacznie ułatwia pracę także w miejscach, które są trudno dostępne i nie ma w ich pobliżu gniazda sieciowego. Dodatkowym atutem wiertarko-wkrętarki jest wskaźnik poziomu naładowania akumulatora oraz zintegrowana dioda świecąca, która oświetla materiał, dając możliwość pracy w miejscach o słabym oświetleniu. Dzięki regulacji momentu obrotowego z 10 stopniami nastawienia, z łatwością osiąga się perfekcyjny rezultat pracy. Bez trudu można dopasować moc wkręcania do wielkości wkrętu i materiału. Za pomocą jednego przełącznika istnieje możliwość wyboru odpowiedniego momentu obrotowego jak i właściwego biegu. Natomiast podczas wiercenia, przekładnia planetarna automatycznie zwiększa prędkość, zapewniając idealne wiercenie. Ponieważ Wiertarko-wkrętarka PSR 18 LI, wyposażona jest w szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, wymiana narzędzi odbywa się szybko i sprawnie. Urządzenie bez akumulatora i ładowarki.
3 lata gwarancji.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,20 kg
Wysokość:19,3 cm
Szerokość:21,5 cm
Głębokość / Grubość:6,2 cm

Dodatkowe informacje

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry