2021-05-17 02:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Wiertarko-wkrętarka PSR 18 akumulatorowa

Nr produktu: 5197645

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Wkrętarki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5197645

Wiertarko-wkrętarka PSR 18 akumulatorowa, marki Bosch. Jest to kompaktowe, uniwersalne narzędzie do bezprzewodowego wkręcania i wiercenia. Posiada ono wydajny silnik 18 V z przekładnią planetarną oraz szybkowymienny akumulator. Dzięki regulacji momentu obrotowego z 10 stopniami nastawienia i trybem wkręcania, z łatwością osiąga się perfekcyjny rezultat pracy. Bez trudu można dopasować moc wkręcania do wielkości wkrętu i materiału. Natomiast podczas wiercenia, przekładnia planetarna automatycznie zwiększa prędkość, zapewniając idealne wiercenie. Dodatkowym atutem wiertarko-wkrętarki jest zintegrowana dioda świecąca, która oświetla materiał, dając możliwość pracy w miejscach o słabym oświetleniu. Kolejnym atutem tego urządzenia jest przydatna funkcjonalność zmiany kierunku obrotów lewo/prawo oraz możliwość sterowania prędkością obrotową poprzez stopniowanie siły nacisku na przycisk włącznika. Wiertarko-wkrętarka PSR 18 wyposażona jest w dwuczęściowy, szybkozaciskowy uchwyt, który zapewnia łatwą i sprawną wymianę narzędzi, na obudowie znajduje się również magazynek na końcówki wkręcające. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy, wiertarka posiada miękką rękojeść Softgrip. Urządzenie to, umożliwia pracę w optymalnych warunkach.

Pobierz kartę gwarancyjną.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Napięcie:18 V
czas ładowania:3 h
liczba akumulatorów:2
liczba biegów:1
liczba obrotów:0-700 rpm
max. moment obrotowy:13/30 Nm
pojemność akumulatora:1,2 Ah
rodzaj akumulatora:NiCd
średnica wiercenia (drewno, metal):28, 10 mm
waga:1,7 kg
walizka w komplecie:tak
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,65 kg
Wysokość:23,4 cm
Szerokość:20,5 cm
Głębokość / Grubość:8,5 cm

Dodatkowe informacje

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry