Bosch Professional Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 18V-50 18V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 6560387Opis produktu
Nr produktu: 6560387
Bosch Professional Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 18V-50 18V 2 x 2Ah
Profesjonalna wiertarko-wkrętarka udarowa producenta Bosch z napięciem akumulatora 18V, pojemności akumulatora 2 Ah, maksymalnym momencie obrotowym 50 Nm i samozaciskowym uchwytem wiertarki 13mm. Wiertarko-wkrętarki to jedne z bardziej popularnych narzędzi akumulatorowych do domowego użytku umożliwiające wiercenie, wkręcanie i wykręcanie łączników gwintowych. Urządzenie GSB 18V-50 przeznaczone jest do wkręcania śrub i wkrętów oraz do wiercenia otworów o dużych średnicach (maksymalna średnica wiercenia w drewnie wynosi 35 mm, w stali 13mm). Ponadto wiertarko-wkrętarka została dodatkowo wyposażona w funkcję wiercenia z udarem - co umożliwia wykonywanie otworów w betonie (maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 13mm). To kompaktowe, uniwersalne narzędzie wyposażone jest w 2-biegową przekładnię, system Electronic Cell Protection, 20 stopniową regulację momentu obrotowego, tryb wiercenia i tryb wiercenia z udarem.
Specyfikacja techniczna
Model: GSB 18V-50
Napięcie akumulatora: 18V
Pojemność akumulatorowa: 2 Ah
Liczba akumulatorów: 2
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy twardy: 50 Nm
Maksymalny moment obrotowy miękki: 28 Nm
Liczba udarów: 27.000
Electronic Cell Protection
System CEP zapewnia urządzeniu długą żywotność i dłuższy czas pracy akumulatora. System ten chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem, a także całkowitym rozładowaniem.
Ergonomiczna obsługa
Poręczna, optymalnie ukształtowana akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa zapewnia ergonomiczną obsługę dzięki niskiej wadze i kompaktowej konstrukcji. Rękojeść urządzenia powleczona jest antypoślizgowym, miękkim materiałem SOFTGRIP, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy oraz wygodę obsługi.
Funkcja regulacji prędkości
Łatwa i precyzyjna kontrola prędkości obrotowej możliwa jest dzięki wbudowanej funkcji regulacji prędkości.
2-biegowa przekładnia planetarna
Optymalny moment obrotowy do bezprzewodowego wkręcania i wiercenia, a także optymlna prędkość do wiercenia możliwa jest dzięki 2-biegowej przekładni planetarnej. Bieg 1 przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy, a także do wkręcania wkrętów i śrub. Bieg 2 przeznaczony jest do wiercenia otworów o małej średnicy.
W podstawowym wyposażeniu znajduje się: wiertarko-wkrętarka udarowa, 2 akumulatory 2,0 Ah, zaczep do paska, walizka.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
4059952505183
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Liczba akumulatorów: | 2 |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+2 |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 460/0 - 1800/min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,90 kg |
| Wysokość: | 11,5 cm |
| Szerokość: | 39,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 44,0 cm |
















