Bosch Professional Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 180-Li 18V 2x2,0 Ah
Nr produktu: 6729354Opis produktu
Nr produktu: 6729354
Bosch Professional Wkrętarka udarowa GSB 180 18V 2 x 2Ah
Profesjonalna wkrętarka udarowa z akumulatorem producenta Bosch z napięciem akumulatora 18V, pojemności akumulatora 2 Ah, maksymalnym momencie obrotowym 54 Nm i samozaciskowym uchwytem wiertarki 13mm. Urządzenie przeznaczone jest do wkręcania śrub i wkrętów oraz do wiercenia otworów o dużych średnicach (maksymalna średnica wiercenia w drewnie wynosi 35mm, w stali 10mm). Ponadto wkrętarka została wyposażona w 2 akumulatory litowo-jonowe o pojemności 2Ah odporne na nieregulatne ładowanie.To kompaktowe, uniwersalne narzędzie wyposażone jest w 2-biegową przekładnię, system Electronic Cell Protection, 20 stopniową regulację nastawiania wkręcenia, tryb wiercenia i tryb wiercenia z udarem.
Specyfikacja techniczna
Model: GSB 180-Li
Napięcie akumulatora: 18V
Pojemność akumulatorowa: 2 Ah
Liczba akumulatorów: 2
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Liczba biegów: 2
Maksymalny moment obrotowy twardy: 54Nm
Maksymalny moment obrotowy miękki: 21Nm
Liczba udarów: 27.000
Samozaciskowy uchwyt wiertarski: 13
Electronic Cell Protection
System CEP zapewnia urządzeniu długą żywotność i dłuższy czas pracy akumulatora. System ten chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem, a także całkowitym rozładowaniem.
Ergonomiczna obsługa i łatwość serwisowania
Poręczna, optymalnie ukształtowana akumulatorowa wkrętarka udarowa zapewnia ergonomiczną obsługę dzięki niskiej wadze i kompaktowej konstrukcji. Rękojeść urządzenia powleczona jest antypoślizgowym, miękkim materiałem SOFTGRIP, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy oraz wygodę obsługi.
Funkcja regulacji prędkości
Łatwa i precyzyjna kontrola prędkości obrotowej możliwa jest dzięki wbudowanej funkcji regulacji prędkości. Profesjonalna wkrętarka udarowa posiada silnik wyposażony w wymienne szczotki węglowe, które zapewniają łatwą konserwację urządzenia.
2-biegowa przekładnia planetarna
Optymalny moment obrotowy do bezprzewodowego wkręcania i wiercenia, a także optymlna prędkość do wiercenia możliwa jest dzięki 2-biegowej przekładni planetarnej. Bieg 1 przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy, a także do wkręcania wkrętów i śrub. Bieg 2 przeznaczony jest do wiercenia otworów o małej średnicy.
Wygodna wymiana osprzętu
Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski można z łatwością otworzyć i zamknąć.
W podstawowym wyposażeniu znajduje się: wiertarko-wkrętarka udarowa, 2 akumulatory 2Ah, ładowarka, walizka.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
4053423238365
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Walizka/ torba: | Z walizką |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Li-lon |
| Stopnie momentu dokręcania: | 20+1+1 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie: | 10 mm |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 0 - 500/0 - 1900/min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,64 kg |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,0 cm |




