2021-05-13 11:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Black+Decker Wiertarko-wkrętarka EPC12CA-XK akumulatorowa 12 V

Nr produktu: 5218854

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Wkrętarki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5218854

Cechy

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Black+Decker 12 V to lekkie i poręczne urządzenie o kompaktowym rozmiarze. Posiada możliwość regulacji momentu obrotowego z 24 stopniami nastawienia i trybem wkręcania, dzięki czemu z łatwością osiąga się perfekcyjny rezultat pracy. Moc wkręcania da się bez trudu dopasować do wielkości wkrętu i rodzaju materiału, można też zmienić kierunek obrotów lewo/prawo.

Zastosowanie

Model EPC12CA to uniwersalne narzędzie, przydatne podczas wielu prac w domu, ogrodzie czy garażu. Idealne do zawieszania obrazów, montażu mebli, wkręcania elementów złącznych do mocowania różnych materiałów, mocowania lamp oraz półek, żaluzji, zasłon, itp. Wiertarko-wkrętarka EPC12CA-XK posiada wsuwany system mocowania akumulatora, umożliwiający jego sprawną i prostą wymianę. Czas pełnego ładowania akumulatora to 8 godzin.

Zalety

Wyprodukowana przez renomowaną firmę Black+Decker wkrętarka gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wydajność pracy. Na komfort podczas wykonywania wierceń i wkręcania wpływa zastosowanie gumowego, miękkiego uchwytu, znacznie poprawiającego trzymanie narzędzia i odciążającego dłoń. Zaletą jest także szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, ułatwiający wymianę akcesoriów-co ważne, do obsługi uchwytu potrzebna jest tylko jedna ręka. Wiertarko-wkrętarka EPC12CA-XK waży zaledwie 1,3 kg.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Napięcie:12 V
czas ładowania:3 h
liczba akumulatorów:1
liczba biegów:1
liczba obrotów:0-750 rpm
max. moment obrotowy:11 Nm
pojemność akumulatora:1,0 Ah
rodzaj akumulatora:NiCd
średnica wiercenia (drewno, metal):25, 10 mm
waga:1,4 kg
walizka w komplecie:nie
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,30 kg
Wysokość:23,3 cm
Szerokość:21,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Dodatkowe informacje

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry