2019-01-21 02:38
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Wiertło do konfirmatów śr. 4,5 mm

Nr produktu: 5486733
  • Umożliwia wpuszczanie śrub na równo ze skracaną powierzchnią
  • Do drewna i tworzyw sztucznych
Opis produktu
33,99
33,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5486733

Cechy

LUX Wiertło do konfirmatów o średnicy 4,5 mm jest wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej. Służy do wiercenia otworów dla metalowych wkrętów meblarskich, które wykorzystywane są do łączenia ze sobą pod kątem prostym płyt meblowych drewnianych lub wiórowych. Nie można w ich przypadku stosować normalnych wierteł, ponieważ konfirmaty mają specjalną kryzę. Wiertło dla konfirmantów ma swoją charakterystyczną budowę, która umożliwia skuteczne działanie.

Zastosowanie

Wiertło do konfirmantów dedykowane jest tylko i wyłącznie dla konfirmantów o średnicy 4,5 mm. Przeznaczone do drewna, może być także skutecznie stosowane w przypadku tworzyw sztucznych. Jego użycie umożliwi wpuszczanie wkrętów na równo ze skracaną powierzchnią. Wiertło do konfirmantów LUX-TOOLS ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach meblarskich, może być także wykorzystywane przez majsterkowiczów.

Zalety

Wiertła do konfirmatów to specyficzny rodzaj wierteł. Ze względu na wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie, zakup wiertła tego typu jest inwestycją na dłuższy czas. Propozycja firmy Lux Tools to pewność optymalnego wiercenia oraz doskonałego dopasowania otworów pod konfirmaty o średnicy 4,5 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Średnica:
4,5 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
27 g
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
10 mm
Głębokość / Grubość:
10 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry