Bosch Professional Wiertło spiralne HSS PointTeQ 10 mm
Nr produktu: 3121886Opis produktu
Nr produktu: 3121886
Samocentrujące wiertło "PointTeQ" marki Bosch Professional.
Wiertło umożliwia proste i szybkie wiercenie.
Zredukowane tarcie i szybkie usuwanie wiórów uzyskano dzięki rowkom z powłoką tlenkową.
Niższe zużycie i długa żywotność dzięki wyższej prędkości wiercenia.
Zastosowanie do wszystkich wiertarek z uchwytem cylindrycznym.
Wiertło spiralne ze stali szybkotnącej, prawoskrętne typu N o kącie wierzchołkowym 135°.
Dwuostrzowe, dwuzwojne, średnica chwytu odpowiada średnicy wiertła.
Średnica 10 mm, długość robocza 87 mm.
Znajdzie zastosowanie przy pracy w takich materiałach jak: metale żelazne, żeliwo szare, stal stopowa i niestopowa.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Nadaje się do: | Metal |
| Materiał: | HSS-G |
| Norma: | DIN 338 |
| Gniazdo: | CYL |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 60 g |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Szerokość: | 4,1 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1,1 cm |




















